Program magazynowy online

Wiele dziedzin życia zostaje przeniesione w świat cyfrowy. W przypadku przedsiębiorców może to przynieść wiele korzyści. Kalendarze, które wysyłają powiadomienia o spotkaniach, skrzynka mailowa do której mamy zawsze dostęp to tylko niektóre z przykładów. Pomaga to uporządkować wiele tematów i poświęcić czas na rozwój firmy.

Nie tak dawno wielu przedsiębiorców wprowadzało swoje firmy w świat cyfrowy. Tworzenie dokumentów w edytorach tekstu, a nie na papierze, tworzenie obliczeń w arkuszach kalkulacyjnych zamiast na wielkich kartkach w kratkę to tylko niektóre z przykładów. Wadą tych rozwiązań było to że do każdej z czynności potrzebowaliśmy innej aplikacji zainstalowanej na własnym komputerze. Obecnie w dobie stałych łączy i szybkiego internetu w komputerach i smartfonach wiele czynności możemy wykonywać online z poziomu przeglądarki internetowej.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest program magazynowy online, do którego możemy mieć zawsze dostęp z dowolnego urządzenia z dostępem do internetu. Pozwala on na kontrole stanów magazynowych, nowych dostaw i bieżących wydań jak i strat. Tworzenie własnych serii numeracji według zasad przyjętych w przedsiębiorstwie. Wykonywanie inwentaryzacji, podsumowań oraz cenników dla kontrahentów. W ramach jednego konta można utworzyć kilka magazynów jeśli przedsiębiorstwo ma więcej niż jedną siedzibę. Listy kontrahentów wraz z danymi są łatwo dostępne i możliwe do edytowania. Aplikacje magazynowe online są często jednym z modułów jaki możemy wykupić w serwisie. Inne z nich pozwalają np. na prowadzenie księgowości internetowej, biura rachunkowego czy wystawianie faktur elektronicznych online. Wszystkie te moduły razem dają kompletne narzędzie do prowadzenia przedsiębiorstwa.

Aplikacje online pozwalają zaoszczędzić wiele czasu w przypadku gdy nie mamy aktualnie dostępu do komputera, a istnieje potrzeba dostępu do danych. Dostępne moduły pozwalają na personalizację i wybór rozwiązań dopasowanych do rodzaju prowadzonej działalności, a wstępnie zdefiniowane szablony uproszczą pracę i wprowadzanie nowych funkcjonalności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here