najlepsza szkoła programowania dla dzieci.

Co cechuje dobrą szkołę programowania? Przede wszystkim zadowolenie uczęszczających do niej słuchaczy. W Zaprogramowani.com możemy pochwalić się świetnymi recenzjami od obecnych i przyszłych młodych uczniów i ich rodziców. Ponad 95% z nich uważa, że jest to najlepsza szkoła programowania w jakiej mieli okazję pobierać naukę. Co składa się na taki sukces? Oto nasze najważniejsze cechy.

Szkoła programowania dla dzieci z doświadczeniem

Nie od razu Rzym zbudowano i tak samo nie da się stworzyć szkoły idealnej w jeden semestr. My zaczęliśmy jako jedni z liderów na polskim rynku edukacji programistycznej i stworzyliśmy pierwsze grupy w 2014 roku. Od tamtego czasu stale obserwujemy i aktualizujemy nasz program nauczania. Wiemy, że kodowanie dla dzieci nie jest nauką, którą da się przekazać jednorazowo i będzie ona aktualna przez najbliższe dekady. Wiemy jak szybkie jest tempo rozwoju branży IT i jak mocno trzeba starać się być na bieżąco, aby nie zgubić się natłoku informacji.

Aktywni zawodowo programiści

Idąc tropem trzymania się aktualnych trendów i możliwości, naszymi nauczycielami są wyłącznie aktywni zawodowo programiści. Są to najczęściej młodzi ludzie, pełni pasji, radości z tego, że sami mogą się nadal rozwijać, jednocześnie na bieżąco przekazując wiedzę młodszym kolegom. Ich praca na stanowiskach programistycznych w prężnie rozwijających się firmach pozwala na dawanie przez nas gwarancji tego, że wiedza wyniesiona z naszej szkoły będzie zawsze wiedzą na czasie, jak i przełoży się na doskonały fundament dalszego rozwoju w przyszłości.

Dopasowanie do potrzeb ucznia

Wiemy jak dużą różnicą jest nauka dziewięciu – trzynasto- czy siedemnastolatków. Nasz autorski program nauczania dostosowany jest tak aby idealnie spełniał wymagania dzieci w różnym wieku. Zarówno  wymagania dotyczące przyjemnej i bezproblemowej nauki, jak i możliwości przenoszenia poszerzania wiedzy poza poziom stricte edukacyjny, skupiając się na tym, by przynosiło to dzieciom przyjemność i pozwalało nabyć umiejętności podziwiane w grupie rówieśników.

Kursy programowania dla dzieci i młodzieży niezależnie od ich miejsca zamieszkania

Szkoła Zaprogramowani.com to dwa rodzaje kursów do wyboru. Pierwsze to stacjonarne warsztaty programowania dla dzieci, odbywające się w jednym z 25 miast Polski. Drugie to kursy kodowania dla dzieci online, w formie lekcji na żywo, które pozwalają na programistyczny rozwój także dzieciom i nastolatkom, zamieszkującym rejony zbyt dalekie od większych miast, by móc uczestniczyć w kursach stacjonarnych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najlepszej szkoły programowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here