Zdalna nauka języka polskiego przez obcokrajowców – co warto wiedzieć?

0
971

Nauka języka polskiego cieszy się dużą popularnością wśród cudzoziemców. W niniejszym artykule sprawdzamy, jak przebiegają lekcje w trybie online. Czy studenci uzyskują podobne efekty, jak w klasach? Oto informacje, które udało nam się zdobyć!

Jak przebiegają zajęcia?

Cudzoziemcy szybko polubili lekcje w domu, o czym świadczy frekwencja, jaką może pochwalić się Szkoła Języka Polskiego dla Obcokrajowców KLUB DIALOGU. Zajęcia prowadzone przez internet odbywają się za pośrednictwem prostych w obsłudze i łatwo dostępnych narzędzi –  Microsoft Teams, Skype, Zoom czy Hangouts. Dzięki temu każdy ze studentów może cieszyć się ponadprzeciętną wygodą zajęć.

Ponadto studenci nie przyjeżdżają na zajęcia do szkoły, więc zaoszczędzony czas mogą spożytkować na realizowanie swoich pasji czy dodatkową naukę. Warto również podkreślić, że lekcje zdalne niosą za sobą więcej możliwości negocjacji godzin, w których mają odbywać się zajęcia. 

Profesjonalni lektorzy z KLUBU DIALOGU zauważyli, że podczas zajęć w trybie zdalnym znacznie podniosła się aktywność studentów. Trudno nie łączyć tego ze swobodą, jaką niewątpliwe zapewnia domowe zacisze. Spokojna przestrzeń to gwarancja na bardzo wysokim poziomie. 

Na efekty nauki online nie trzeba długo czekać, gdyż studenci radzą sobie z nią doskonale. KLUB DIALOGU realizuje dokładnie taki sam program, jaki realizowany jest przy nauce stacjonarnej. Obcokrajowcom nie umknie więc żaden szczegół. 

Coś więcej niż nauka języka

Zajęcia w KLUBIE DIALOGU obejmują zarówno naukę języka, jak i możliwość zapoznania się z polską kulturą i tradycją. Dzięki temu studenci będą mogli swobodnie czuć się w komunikacji z Polakami i korzystać ze wszystkich dobrodziejstw w naszym kraju. Oczywiście nauka zdalna nie przeszkadza, aby doświadczeni lektorzy przekazali wiele przydatnych wiadomości. Wręcz przeciwnie – taka forma zajęć pomaga zbudować przyjazne relacje i zachęcić obcokrajowców, aby pozostali w Polsce na dłużej. 

Doświadczenie to podstawa

KLUB DIALOGU to miejsce pełne pasji i zaangażowania. Za prowadzenie zajęć odpowiadają lektorzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy zawsze z uśmiechem na twarzy niosą wiedzę. Wyniki jednoznacznie pokazują, że takie podejście przekłada się na doskonałe efekty. Studenci z różnych stron świata, którzy jeszcze niedawno mieli spore problemy z językiem polskim, dziś radzą sobie z nim doskonale. Naukę zdalną w KLUBIE DIALOGU śmiało można polecić wszystkim osobom, które przybywają do naszego kraju i pragną rozwijać tu swoją karierę zawodową lub udać się na wyższą uczelnię w celu zdobycia wykształcenia. A może znasz cudzoziemców, którzy po prostu pragną poprawić swoje umiejętności językowe? To doskonała propozycja.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here