Darmowy terminal płatniczy w Twojej firmie? Sprawdź szczegóły!

W całym kraju systematycznie przybywa terminali płatniczych.Już w co drugim urzędzie w Polsce można wnieść opłatę za pomocą karty płatniczej lub telefonu. Jak wynika z licznych badań, Polacy wysoko cenią sobie płatności bez gotówki. Teraz, dzięki specjalnemu programowi Polska Bezgotówkowa, w darmowe terminale płatnicze mogą zaopatrzyć swoje punkty mikro, mali i średni przedsiębiorcy.

W Polsce wciąż przybywa terminali płatniczych. Dzieje się tak m.in. za sprawą takich inicjatyw jak program upowszechniania płatności bezgotówkowych w administracji publicznej. Jego celem jest zapewnienie klientom urzędów dostępu do transakcji bezgotówkowych. W ramach programu urzędy nie płacą za instalację i używanie terminali płatniczych. Przystąpić mogą do niego jednostki administracji publicznej wszystkich szczebli, takie jak urzędy wojewódzkie, urzędy miast i gmin, marszałkowie i starostwa powiatowe. W terminale płatnicze wyposażona została także policja drogowa.

Bez gotówki w Twoim punkcie? To łatwiejsze niż myślisz!

Do podobnego programu mogą przystąpić także przedsiębiorcy. Fundacja Polska Bezgotówkowa uruchomiła specjalny program, mający na celu wsparcie przedsiębiorców, którzy do tej pory nie oferowali w swoich placówkach płatności bezgotówkowych, a także ułatwienie im dostępu do terminali płatniczych.

Jak uzyskać darmowy terminal płatniczy? To proste! Należy wejść na stronę BezGotowki.pl, wybrać do trzech dopasowanych do swojej firmy terminali karty płatniczej, wypełnić zamieszczone na stronie zgłoszenie i przejść weryfikację. Gdy Fundacja Polska Bezgotówkowa oceni, że Twoja firma kwalifikuje się do programu, poinformuje Cię o tym i wyśle kuriera z dostawą pod wskazany przez Ciebie adres.

W ramach Polski Bezgotówkowej można otrzymać do 3 darmowych terminali. Dodatkowo przez rok nie płaci się prowizji od transakcji dokonywanych kartami Visa i MasterCard. Gwarantowane jest także wsparcie techniczne.

W programie może wziąć udział każdy przedsiębiorca, który dotychczas lub w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie oferował płatności bezgotówkowej w swojej placówce. Do programu nie kwalifikują się franczyzobiorcy i przedsiębiorcy posiadający ponad 5 placówek. Od 1 września 2018 roku do programu Polska Bezgotówkowa mogą przystąpić także podmioty sektora publicznego. Chcesz wiedzieć więcej na temat programu Polska Bezgotówkowa? Wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here