Renoma serwisu Allegro skusiła już niejednego przedsiębiorcę do skorzystania z narzędzi, jakie oferuje ten popularny portal sprzedażowy. Jednak oczywiście posiadanie konta na Allegro nie musi, a nawet nie powinno oznaczać, że dany producent czy pośrednik nie posiada własnej witryny internetowej, na której zresztą również można przeprowadzać transakcje. Ale jeśli dany przedsiębiorca dysponuje i jednym, i drugim, może się też okazać, że będzie mu trudno zapanować nad chaosem informacyjnym, jakiego doświadczy jako właściciel firmy.

Kontrolowanie danych napływających z obu wirtualnych kanałów może zaś okazać się zajęciem bardzo absorbującym, co może źle odbić się na samopoczuciu osoby zarządzającej biznesem, a w dalszej perspektywie – także na wizerunku firmy i jej wynikach sprzedażowych. Oczywiście temu czarnemu scenariuszowi można łatwo zaradzić.

Integracja z Allegro – klucz do sukcesu

Mając do opanowania nowoczesną firmę, działającą przede wszystkim w świecie wirtualnym, wypada sięgnąć po równie nowoczesne narzędzia, które pomogą ją sprawnie prowadzić. Źródłem bardzo przydatnych ułatwień jest platforma ErpBox, stworzona z myślą o samodzielnych kreatorach własnych, cyfrowych biznesów. Wśród oferowanych przez nią udogodnień znajduje się między innymi opcja połączenia głównej witryny internetowej z jej profilem na Allegro. Integracja z Allegro, oferowana przez ErpBox, znakomicie wyręcza w kontrolowaniu tego, co dzieje się na twoim profilu usytuowanym w serwisie aukcyjnym. Taka integracja pomaga między innymi w:

  • kompleksowej obsłudze zamówień złożonych za pośrednictwem Allegro

  • włączeniem tych zamówień do ogólnego bilansu firmy

  • zbieraniu informacji na temat klientów i ich preferencji

  • podtrzymywaniu kontaktu z klientem, poprzez wysyłanie mu automatycznych powiadomień i zapewnianie stałego dostępu do informacji na temat prowadzonej transakcji

  • tworzeniu dokumentacji, bez której żadna transakcja nie mogłaby zostać przeprowadzona (mowa tu także o listach przewozowych, które muszą dostać kurierzy).

Dzięki zintegrowaniu głównej witryny firmy z jej profilem na Allegro, właściciel biznesu zyskuje znaczącą pomoc w prowadzeniu swojego przedsięwzięcia. Jest też w stanie szybciej wszystko samodzielnie skontrolować, z powodu wizualnej przejrzystości zgromadzonych danych.

Manager Allegro – jeszcze łatwiej!

Nowoczesny i intuicyjny Manager Aukcji Allegro w ErpBox to wielka pomoc dla wszystkich e-sprzedawców, którzy zdecydowali się na integrację. Również tych stawiających dopiero pierwsze kroki w e-biznesie. Dzięki niemu wystawianie i edycja aukcji z nowym opisem Allegro jest prosta i intuicyjna, a automatyczne uzupełnianie podstawowych pól Allegro – jeszcze bardziej ułatwia pracę. W systemie są także dostępne bez problemu szablony cenników wysyłki,możliwość dodawania wielu aukcji jednocześnie, synchronizacja zakończonych aukcji, cen, ilości z Allegro oraz jeszcze więcej możliwości, dzięki którym można po prostu zacząć sprzedawać sprawniej – co przekłada się na oszczędność czasu i obniżenie kosztów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here