Jakie auto elektryczne wybrać

Ceny na stacjach paliw w ostatnim czasie nie napawają optymizmem. Sytuacja geopolityczna na świecie zawsze wpływa na to, ile odbiorca końcowy musi zapłacić za litr benzyny czy oleju napędowego. Sprawia to, że nawet wciąż jeszcze popularne diesle, które jeszcze niedawno uchodziły za wzór ekonomii, tracą ten atut. Dodatkowo postęp technologiczny i coraz bardziej skomplikowane rozwiązania stosowane w tych jednostkach napędowych sprawiają, że nierzadko naprawa usterki wiąże się z wizytą w autoryzowanym serwisie, co nie jest tanie. Unijne przepisy dotyczące ochrony środowiska nakładają na producentów obowiązek stosowania w silnikach wysokoprężnych filtrów cząstek stałych FAP i DPF, które z czasem się zużywają, a ich wymiana jest bardzo droga.

Dochodzą do tego wydatki związane z ubezpieczeniem, które również wzrosło w ostatnim czasie i to niemało. Przy rosnących kosztach utrzymania samochodu z silnikiem spalinowym wiele osób zastanawia się nad jakąś alternatywą.

Czas na zmiany. Czas na Twojego elektrycznego Volkswagena

Jedna z pierwszych myśli, jakie zapewne ci się nasunęły, to zakup samochodu z napędem elektrycznym. I jest to myśl trafna, a na dodatek idącą z duchem czasu! Postęp w kierunku elektryfikacji pojazdów już się rozpoczął i dzieje się na naszych oczach. Bądź zatem siłą napędową tego postępu i zamień swoje warczące i dymiące cztery koła na cichego i ekologicznego elektryka!

Być może masz jeszcze wątpliwości i obawy przed nieznanym. Jest to naturalne. Przypomnij sobie czas, kiedy na rynek wchodziły ekrany dotykowe. Wielu ludzi nie ufało tej technologii, a wręcz nie wierzyło, że się przyjmie. Dziś każdy ma przy sobie urządzenie bazujące na tym rozwiązaniu. Nowe i nieznane nie musi oznaczać „niepewne”. Wręcz przeciwnie! Pomyśl, że to fascynujące!

Zakup elektrycznego Volkswagena

Ok, jesteś już zdecydowany. Tylko jakie auto elektryczne wybrać? Spośród wielu producentów, posiadających w swojej ofercie takie pojazdy, warto postawić na markę Volkswagen, która od wielu lat cieszy się zaufaniem klientów i wybija się na czołowe pozycje sprzedaży, zwłaszcza na rynku europejskim. Znajdź swoje auto elektryczne VW z emobility.vwfs.pl. Możesz wybrać spośród kilku segmentów. Dodatkowo czekają na Ciebie atrakcyjne i korzystne formy finansowania zakupu Twojego własnego „elektryka”, dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości.

Zastanawiasz się, jakie korzyści płyną dla Ciebie z posiadania samochodu elektrycznego? Nie każdy wie, że wiąże się to z niższymi kosztami ubezpieczenia OC. Ponadto w 2018 roku właściciele pojazdów z napędem elektrycznym zostali zwolnieni z opłat w strefach płatnego parkowania na drogach publicznych. Dodatkowo wciąż rozrastająca się sieć punktów ładowania sprawia, że nie musisz się martwić o zasięg swojego samochodu. Możesz go naładować zarówno pod hipermarketem w trakcie zakupów, jak i w przerwie na kawę przy autostradzie. Coraz więcej zakładów pracy montuje punkty ładowania dla swoich pracowników. Możliwe, że i w Twoim miejscu pracy jest takie rozwiązanie i nawet o tym nie wiesz.

Intrygujące? Sprawdź już teraz naszą ofertę na elektryczne Volkswageny z emobility.vwfs.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here