Język angielski z lektorem online – dlaczego warto?

Kursy języka angielskiego online z lektorem pozwalają na naukę dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Każdy kursant jest inny i oczekuje od szkoły językowej spersonalizowanego podejścia. W EduEduOnline rozumiemy to i przygotowaliśmy szeroką ofertę kursów: klasyczne grupowe, elastyczne względem tematyki i formy konwersacje, lekcje indywidualne dostosowane do konkretnych umiejętności językowych oraz kursy „angielski w biznesie”.

Przygotowując kursy, wykorzystujemy najnowsze technologie w nauczaniu, które połączone są ze sprawdzonymi metodami. Wirtualne sale są tak zaprojektowane, by w czasie lekcji języka angielskiego z lektorem można było korzystać z podręczników, treści audio i video oraz materiałów przygotowanych przez native speakers. Masz także dostęp do Laboratorium Językowego – zaawansowanego systemu materiałów językowych. Dostęp do innowacyjnych i profesjonalnych materiałów jest wliczony w cenę kursu. Możesz także korzystać z materiałów edukacyjnych renomowanych wydawnictw językowych.

Nauka języka angielskiego przez internet jest jednym z najlepszych rozwiązań. Bierzesz udział w ciekawych lekcjach, poszerzasz wiedzę i masz lekcje z profesjonalnym lektorem języka angielskiego. Jakie jeszcze są korzyści z nauki języka angielskiego online?  Przede wszystkim oszczędzasz czas
i pieniądze, bo nie musisz dojeżdżać do szkoły językowej. Po prostu przed zajęciami logujesz się i wchodzisz do wirtualnej sali. Otrzymujesz od nas podręcznik i słuchawki z mikrofonem. Wybierając kursy języka angielskiego z lektorem w EduEduOnline, masz dostęp do nagrań swoich lekcji oraz opiekę metodyka, który na bieżąco kontroluje jakość prowadzonych zajęć.

Tradycyjne kursy językowe kładą nacisk na poprawność gramatyczną, a nauczanie języka angielskiego z lektorem koncentruje się wokół formułek. Nasi metodycy opracowali program, w którym wartość ma komunikacja w języku obcym. Istotne jest, żebyś umiał porozumieć się w języku angielskim, poznał słownictwo i język funkcjonalny, pozwalający na skuteczną komunikację. Z EduEduOnline pomożemy Ci mówić, słuchać, czytać oraz pisać w języku obcym. Tak zwane kursy korespondencyjne pozwalały oszczędzić czas dojazdów na lekcje, jednak bez lektora nie jesteśmy w stanie nauczyć się poprawnej wymowy. Dlatego ważne jest wybranie kursu języka angielskiego z lektorem, który poprawi wypowiedź, wyjaśni błąd i obiektywnie oceni postępy.

Kursy języka online kierowane są także do dzieci, dla których świat wirtualny jest codziennością. Dla nich nauka angielskiego w formie multimedialnej jest połączeniem zabawy z edukacją. Dzięki nauce angielskiego bez wychodzenia z domu, opiekunowie zyskują czas dla siebie, bo nie muszą odwozić dzieci. Porównując także ceny kursów języka angielskiego z lektorem w stacjonarnej szkole
a placówce internetowej, korzystniejszą opcją jest wirtualna nauka angielskiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here