Kursy językowe online

Kursy językowe online to świetna opcja dla osób, które dużo podróżują, mają nienormowane godziny pracy i dużo obowiązków. Pozwalają dowolnie wybierać dzień i godzinę kolejnej lekcji.

Szeroka oferta kursów językowych online

Ofert kursów językowych online jest dużo na rynku. Jednak tym co wyróżnia kursy w Szkole Językowej Berlitz jest możliwość kontaktu z coachem, który jest dostępny 24 godziny na dobę, 5 dni w tygodniu (dzięki temu w razie jakichkolwiek wątpliwości mamy możliwość uzyskania pomocy, rozwiązania wątpliwości) oraz dedykowana platforma CyberTeachers.

Materiały do nauki dostępne online

Platforma ta umożliwia indywidualną naukę wybranego języka, monitorowanie efektów pracy, szeroki wybór ćwiczeń i zadań. Dodatkowo kurs online zawiera bloki tematyczne skonstruowane pod profile zawodowe. Możemy zatem uczyć się specjalistycznego słownictwa dopasowanego do naszej profesji.  Platforma CyberTeachers jest spersonalizowana dla konkretnego użytkownika. Dlatego, aby móc w pełni korzystać z jej możliwości, musimy dobrze określić nasze cele i potrzeby. Z platformy można korzystać na wszystkich urządzeniach, jedynym warunkiem koniecznym jest dostęp do Internetu. Na chwilę obecną platforma wspiera naukę 5 języków obcych, to jest:

  • angielskiego
  • niemieckiego
  • francuskiego
  • włoskiego
  • hiszpańskiego

i pozwala ćwiczyć umiejętności z zakresu rozumienia ze słuchu, wymowy, słownictwa, gramatyki oraz pisowni. Interfejs jest w języku polskim, więc korzystać z niego mogą również osoby początkujące.

Zalety korzystania z kursów językowych online

Kursy online mają wiele zalet. Polecam je zwłaszcza osobom, które nie mają czasu na uczęszczanie na kursy stacjonarne, pracują z systemie zmianowym lub dużo podróżują. Kursy online dają komfort korzystania z platformy w każdym miejscu na świecie, jedynym warunkiem jest dostęp do Internetu. Odpowiednia personalizacja pozwala na naukę słownictwa związanego z interesującą nas branżą, a możliwość kontaktu z coachem pozwala ćwiczyć wymowę i konwersacje. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie Berlitz, do której serdecznie odsyłam berlitz.pl/e-learning.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here