Meble do łazienki jak marzenie

Remont. Słowo, które wywołuje u niejednej osoby palpitacje serca, wściekłość, podniesione ciśnienie. Podobnie było w moim przypadku, gdy zdecydowaliśmy razem z mężem, że konieczny jest remont łazienki, bo od początku, gdy tylko sięgniemy pamięcią, nic nie było w niej robione. Jeśli mowa o remoncie w łazience, to wiadome jest, że płytki będą skuwane, rury wymieniane, malowanie i milion innych czynności.

Nadszedł ten dzień. Ekipa remontowa wstąpiła do akcji. Remont ruszył. Było idealnie tak jak sobie wyobrażałam. Kurz… tony kurzu, ale w myślach cały czas sobie powtarzałam, że aby w przyszłości było dobrze i ładnie, teraz musi być źle. Tylko dzięki tej tezie przetrwałam ten nieszczęsny remont do końca. Po ogarnięciu łazienki w kwestii sprzątania, nastał czas, aby ją wyposażyć. Przejrzałam chyba z tysiąc stron internetowych z meblami łazienkowymi, aż w końcu natrafiłam na moje wymarzone.

Moje meble do łazienki będą w kolorze czerwonym z dodatkiem czerni. Meble łazienkowe wiszące, będą miały czerwone, połyskujące fronty, z czarnymi uchwytami, natomiast szafka pod umywalkę będzie czarna, z czerwonymi uchwytami. Na tle koloru czerwonego, pięknie będzie odbijał się blask białego montażu. Klasyczna umywalka, narożnikowa wanna z hydromasażem oraz sedes, z zabudowanym kompaktem w ścianie.

Płytki na ścianę wybraliśmy o dużych wymiarach w formie prostokąta, w kolorze białym i połyskiem. Natomiast na podłodze cieszą oko duże kwadraty, ułożone w romb, w kolorze kremowym, z przechodzącą gdzie nie gdzie żyłką, koloru czerwonego, z przepięknym efektem rozlanej wody. Krany do umywalki jak i do wanny , wybraliśmy najwyższej klasy, bo wiadomo, gdzie kontakt z wodą, tam lepiej droższe gadżety,ale bezpieczne.Nad umywalką zawiesimy sporych rozmiarów lustro, a nad nim śliczne halogeny, które ułatwią wykonywanie makijażu. Największą frajdę będę miała z wieszaczków, które przymocuję do ściany, aby móc powieszać ręczniki. Są to małe, czerwone w czarne kropeczki – biedronki, które swym umaszczeniem sprytnie zakamuflują się w naszej łazience.

Łazienkowych inspiracji meblowych szukaj na https://strefalazienek.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here