Nowoczesne i ergonomiczne maszyny piekarnicze

Współczesne społeczeństwa powszechnie korzystają z produktów piekarniczych – masowa produkcja pieczywa różnego rodzaju, w tym również cukierniczego, daje stały dostęp do wielu wypieków i to niezależnie od miejsca zamieszkania. Aby zapewnić odpowiednią dynamikę produkcji, konieczne jest dysponowanie nowoczesnymi technologiami oraz maszynami, dzięki którym świeże pieczywo może na bieżąco trafiać do sklepów i punktów gastronomicznych.

Doświadczenie i innowacyjność

Bez niezawodnych i efektywnych maszyn piekarniczych trudno sobie wyobrazić współczesny rynek produktów piekarniczych. Wraz z dynamiką rozwoju rynku, rośnie popyt na specjalistyczne maszyny piekarnicze.

Są to maszyny wielofunkcyjne, wyspecjalizowane w wytwarzaniu wielu rodzajów ciast. Dzięki nim możliwa jest szybka produkcja, prowadzona na różną skalę. Maszyny piekarnicze sprawdzają się zarówno w niewielkich piekarniach, cukierniach czy pizzeriach, jak i w dużych zakładach produkcyjnych.

Dostęp do gotowych maszyn to nie wszystko – producent maszyn piekarniczych Ibis – jeden z liderów rynku w Polsce i w Europie, dostawca specjalistycznego sprzętu piekarniczego również na rynki krajów azjatyckich – oferuje także części zamienne do maszyn.

Decydując się na współpracę z firmą IBIS, producenci pieczywa mogą korzystać z najnowszych technologii, nowoczesnych maszyn oraz profesjonalnej obsługi serwisowej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wypracowanym procedurom oraz wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań, Ibis może zapewnić wszystkim klientom (niezależnie od profilu i skali prowadzonej przez nich działalności) dostęp do najlepszych technologii.

Kompleksowe rozwiązania dla piekarni i cukierni

Ibis oferuje szeroki asortyment urządzeń niezbędnych przy produkcji piekarniczej. Są to m.in. piece piekarnicze-cukiernicze elektryczne, piece wózkowe termoolejowe, piece wsadowe termoolejowe, komory garownicze, miesiarki do ciasta, wywrotnice dzież oraz ubijaczki planetarne.

Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się także rozwiązania systemowe, takie jak np. linie do chleba, w skład których wchodzą takie elementy jak: wagodzielarka, międzygarownie, zaokrągalka stożkowa oraz wydłużarki. Ibis dostarcza także gotowe rozwiązania w zakresie systemów załadunku i rozładunku pieców, który pozwala na ergonomiczną pracę piekarni.

Nie sposób też nie wspomnieć o innych urządzeniach, dzięki którym praca w piekarni czy cukierni staje się efektywniejsza i tańsza. To m.in. wałkownice (stołowe, z własną podstawą oraz wałkownice ze stacją wykrojniczą), rogalikarki, dzielarko-zaokrąglarki, dzielarki hydrauliczne, młynki do produkcji bułki tartej czy krajalnice do chleba. W katalogach Ibis jest również miejsce na nowoczesny sprzęt typowo cukierniczy – to m.in. maszyny do produkcji kremów oraz smażalniki do pączków.

Ibis przez lata działalności wypracował sobie stabilną pozycję na rynku producentów sprzętu piekarniczego. Dzięki aktywnemu podejściu do potrzeb sygnalizowanych przez klientów, tworzy kolejne, innowacyjne rozwiązania. Jest to możliwe dzięki doświadczonemu zespołowi, rozbudowanemu parkowi maszynowemu i hali produkcyjnej o powierzchni kilku tysięcy kilometrów kwadratowych, którą dysponuje firma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here