oprogramowanie dedykowane

W informatyce, podobnie jak w innych branżach, doskonale sprawdza się stwierdzenie iż: „jeżeli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego”. Potwierdzenia tego stanu rzeczy wcale nie trzeba szukać daleko. Korzystanie z gotowych rozwiązań programistycznych zwykle funkcjonujących w ramach otwartych kodów źródłowych (Open Source) jest zwykle nie tylko ograniczone względem funkcjonalności, ale również narażone na niebezpieczeństwo ataku hakerskiego.

W szczególności w przypadku realizacji dużych, złożonych projektów informatycznych, ale także i mniejszych, aczkolwiek kluczowych realizacji, rzetelne firmy programistyczne oraz doświadczeni projekt managerowie będą sugerować oprogramowanie dedykowane. Jest to oprogramowanie tworzone przez software house (profesjonalną firmę programistyczną) w sposób kompleksowy i jednocześnie idealnie odpowiadający potrzebom i oczekiwaniom zamawiającego.

Oprogramowanie dedykowane, jak sama nazwa wskazuje, jest dedykowane nie tylko konkretnej firmie, ale konkretnym przedsięwzięciom biznesowym. Może dotyczyć zarówno stworzenia strony internetowej, aplikacji webowej lub mobilnej, ale również oprogramowania do prowadzenia szkoleń czy oprogramowania do budowania odpowiednich relacji z klientami. Może również pomagać kadrze menedżerskiej w opracowywaniu comiesięcznych raportów i sprawozdań dla zarządu, czy usprawniać tworzenie i wysyłkę mailingów i newsletterów dla pracowników działu marketingu i sprzedaży.

Popularne oprogramowanie dedykowane

Posiadanie dedykowanych rozwiązań programistycznych stanowi solidną przewagę konkurencyjną. Może wiązać się nie tylko z wdrożeniem nowoczesnej szaty graficznej aplikacji, ale także funkcjonalnością która nie tylko będzie przyjazna użytkownikom i spełni ich oczekiwana, jak również będzie sprzyjać lepszemu rozczytywaniu jej przez roboty internetowe, a przez i pomagać w procesie jej pozycjonowania.

Najbardziej popularnych oprogramowaniem dedykowanym są aplikacje webowe. Pod tym pojęciem mieszczą się wszelkiego rodzaju (popularnie, aczkolwiek błędnie określane) strony internetowe, fora internetowe, blogi czy sklepy www. To największa kategoria oprogramowania dedykowanego i jednocześnie kategoria, w której specjalizuje się najwięcej firm programistycznych.

Oprogramowanie dedykowane BOK

Tworzenie CRM, czyli tworzenie systemu do zarządzania relacjami z klientami, to oprogramowanie dedykowane BOK (Biuru Obsługi Klienta). Każda firma posiada bazę obecnych klientów, ale również i sposoby na pozyskiwanie bazy potencjalnych klientów. Od oprogramowania i rzetelności wprowadzanych do niego danych zależy zarówno szybkość obsługi dotychczasowych klientów, ale również i jakość konwersacji, w tym rozwiązywanie ich bieżących potrzeb i utrzymywanie pozytywnych relacji skłaniających do ponownego korzystania z oferty danej firmy.

Dedykowane oprogramowanie dla BOK jest jednym z najczęściej tworzonych programów o funkcjonalności dopasowywanej do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Choć istnieje wiele gotowych CRM, to często ich dostosowywanie oraz rozbudowa funkcjonalności przewyższa koszt stworzenia własnego CRM.

Firma tworząca oprogramowanie dedykowane

Jedną z firm tworzących oprogramowanie dedykowane jest krakowski software house – BW dev. Jest to firma programistyczna, która realizuje zamówienia na dedykowane aplikacje webowe, aplikacje mobilne, CRM, a nawet cieszące się ostatnio ogromną popularnością – LMS (learning management system), czyli platformy e-learningowe.

Ich realizacje cieszą się zarówno funkcjonalnością i wyglądem dopasowanym do indywidualnych potrzeb zamawiającego, ale także i szybkością oraz niezawodnością, co jest szczególnie istotne w przypadku oprogramowania do bieżącej obsługi użytkowników lub klientów oraz usprawniania procesów zachodzących w firmie.

Kontakt z firmą programistyczną BW dev możliwy jest poprzez:

  • formularz na stronie internetowej: www.bwdev.pl
  • e-mail: kontakt@bwdev.pl
  • telefon: 602 193 108
  • osobistą wizytę w siedzibie firmy: ul. Szlak 20/13, 31-153 Kraków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here