Tanie strony WWW

Skromny budżet na wypromowanie własnej firmy potrafi być sporą przeszkodą. Z jednej strony trzeba zrobić coś, żeby zaistnieć – w przeciwnym razie klienci nie będą mieli nawet szansy natrafić na naszą ofertę. Z drugiej strony, łatwo się mówi o tym, co trzeba, skoro małe lub dopiero startujące działalności mierzą się z wydatkami wielokrotnie przerastającymi ich finansowe możliwości. Jak wiadomo, zupełnym minimum w dzisiejszym świecie jest posiadanie firmowej strony WWW. Zaprojektowanie takiej strony potrafi sporo kosztować, ale na całe szczęście istnieją też ciekawe, tańsze alternatywy. Nie trzeba wcale wydawać fortuny, żeby cieszyć się własnym miejscem w sieci. Z pomocą przychodzą gotowe strony internetowe. Tę opcję z pewnością warto rozważyć, zwłaszcza gdy zależy nam na mądrych oszczędnościach!

Czy tanie strony WWW są gorszej jakości?

Określenie „tanie” budzi dwie zupełnie skrajne reakcje. Jedni od razu zacierają ręce, bo oznacza to, że więcej pieniędzy zostanie w ich portfelu. Inni czym prędzej odwracają się na pięcie, bo od razu przeczuwają, że za niższą ceną idzie także gorsza jakość… W przypadku stron WWW sprawa wcale nie jest taka oczywista. Tanie strony internetowe potrafią być prawdziwym wybawieniem, zwłaszcza w przypadku małych biznesów. Lokalne przedsiębiorstwa bądź firmy stricte usługowe, które nie potrzebują nie wiadomo ilu podstron i nie prowadzą własnego sklepu internetowego, z powodzeniem zadowolą się nawet najprostszą stroną WWW typu Ona Page. Gotowe witryny są tańsze, jednak nie znaczy to wcale, że gorsze. Wiele z nich wykonują doświadczeni profesjonaliści w ramach zaoferowania klientom rożnych opcji cenowych. Różnica dotyczy głównie zakresu funkcjonalności. Tanie strony internetowe są oparte na gotowych szablonach, więc nie tworzy się do nich dedykowanej grafiki. Są za to stawiane szybciej, a dzięki kilku trikom nadawany jest im bardziej indywidualny charakter. Wiele można zdziałać samą kolorystyką, układem strony i zdjęciami dostarczonymi przez klienta!

Jaki pakiet będzie korzystny?

Najlepiej będzie, jeśli przy ograniczonym budżecie zainwestujesz w gotową stronę WWW, ale upewnisz się, że jest ona sprzedawana w korzystnym, szerszym pakiecie. Przykład dobrej oferty odnajdziesz na stronie www.eniteo.pl/tanie-strony-www-gotowe-strony-internetowe. Za dokładnie 799 złotych można tam otrzymać pełnowartościowy zestaw: responsywną stronę internetową (która będzie dobrze się wyświetlać także na smartfonie czy tablecie), roczny abonament na hosting 2GB i opłaconą na rok domenę z końcówką .pl. Eniteo nie poprzestaje na takim pakiecie i dokłada także optymalizację witryny pod kątem SEO, czas realizacji do 72 godzin (!) i dostęp do systemu CMS, który pozwoli klientom na późniejsze samodzielne zarządzanie treścią. Oznacza to, że gdy będziesz chciał z czasem dodać na stronę jakieś treści lub edytować te już obecne, będziesz to mógł zrobić całkiem sam poprzez intuicyjny panel. Jeśli wykupisz stronę WWW bez takiego udogodnienia, każda najdrobniejsza zmiana będzie się wiązać z koniecznością zatrudnienia specjalisty.

3 największe zalety gotowych stron internetowych

1. Niska, korzystna cena

Ponieważ gotowe strony WWW bazują na raz utworzonych szablonach, koszty ich postawienia drastycznie maleją. Upewnij się, czy wybrana przez Ciebie firma pracuje na darmowych szablonach ściągniętych z sieci, czy może sama opracowuje bazowe szablony, które udostępnia tylko swoim klientom. Druga opcja jest oczywiście o niebo lepsza – im bardziej oryginalny i trudniej dostępny szablon, tym lepiej. Koszt instalacji i konfiguracji danego systemu oraz dodatkowe udogodnienia to kwestia kilkuset złotych, dzięki czemu możesz mieć własną stronę WWW nie wydając nawet tysiąca. W przypadku dedykowanej grafiki taka kwota jest nie do pomyślenia.

Błyskawiczna realizacja

Skoro dana firma pracuje na gotowych szablonach, może postawić stronę w stosunkowo szybkim czasie. Zamieszczenie zdjęć i informacji o firmie oraz zabiegi z zakresu SEO nie zajmują tak wiele czasu, jak tworzenie graficznego projektu i jego kodowanie. Z samą konfiguracją potrzebnych elementów i koniecznymi testami można się zamknąć w kilkudziesięciu godzinach. Jeśli chcesz wystartować z własną stroną w ciągu paru dni, gotowa strona WWW będzie strzałem w dziesiątkę!

Łatwa dostępność

Wybór firm, które oferują tanie strony WWW, jest naprawdę duży. Zanim zdecydujesz się na tę jedną, zapoznaj się z jej portfolio i przejrzyj dotychczasowe realizacje. Jeśli odnajdziesz także opinie na temat konkretnego dostawcy – świetnie. Z pewnością znajdziesz coś, co doskonale spełni Twoje oczekiwania. Nawet gdy ostateczny efekt po jakimś czasie Ci się znudzi, koszt wykupu nowej strony WWW na innym szablonie wciąż pozostanie w Twoim zasięgu i nie będzie wymagał ogromnego nakładu finansowego. Najważniejsze, żeby jak najszybciej zaistnieć w sieci. Nie martw się brakiem ogromnych środków finansowych na promocję. Tańsze, gotowe strony WWW w zupełności wystarczą dla Twoich potrzeb, a dzięki błyskawicznej realizacji już po kilku dniach będziesz profesjonalnie promować swoją markę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here