specjaliści od instalacji sanitarnych

Każda budowa nieruchomości wymaga przygotowania odpowiedniej infrastruktury. Precyzyjniej rzecz ujmując, koniecznie jest opracowanie profesjonalnego, kompletnego i dopasowanego do indywidualnych potrzeb projektu instalacji sanitarnych i przyłączy sieci, które jednocześnie będą zgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa oraz będą spełniać wszelkie standardy. W dalszej kolejności niezbędne jest przełożenie na rzeczywistość tego co w projekcie. Innymi słowy konieczne jest wdrożenie przyłączy wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych, instalacji centralnego ogrzewania, wentylacji czy klimatyzacji.

Choć dużo zależy od samego projektu, to profesjonalni montażyści są w stanie nie tylko wykonać instalacje sanitarne zgodnie ze sztuką i wizją projektanta, ale również zminimalizować koszt wdrożenia i późniejszego serwisu instalacji. Projektant instalacji sanitarnych powinien nie tylko doskonale znać plany inwestora (w tym w szczególności rozkład i przeznaczenie pomieszczeń oraz bieżącą infrastrukturę), ale również dążyć do łatwości montażu i konserwacji instalacji.

Doskonały układ jest wówczas, kiedy jedna firma realizuje usługi instalacji sanitarnych w sposób kompleksowy. W ten sposób nie tylko skraca się czas opracowywania projektów i uzgadniania wizji, ale również zmniejsza się koszty oraz ma się większą pewność, że projektant i montażyści wdrożą instalację w sposób prawidłowy, aby dział serwisu był jak najrzadziej potrzebny.

W Polsce działa wiele firm świadczących usługi instalacji sanitarnych. Większość z nich realizuje jeden obszar, np. wdraża instalacje klimatyzacji, prowadzi serwis pompy ciepła, projektuje instalacje wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperację). Znacznie rzadziej można znaleźć firmy, które świadczą kompleksowo jeden rodzaj instalacji sanitarnych, tj. projektowanie, montaż i serwis np. instalacji centralnego ogrzewania. Jeszcze trudniej jest trafić na firmę, która świadczy usługi kompleksowo w zakresie wszystkich instalacji sanitarnych. Taką firmą jest np. Ventix Sp. z o.o..

Instalacje sanitarne – profesjonalnie i kompleksowo

Jaworznicki Ventix to powszechnie znana marka funkcjonująca na rynku instalacji sanitarnych, świadcząca usługi dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, organizacji trzeciego sektora oraz podmiotów administracji państwowej i samorządowej. TB Klima realizuje kompleksowe usługi dla właścicieli mieszkań i domów, Ventix Sp. z o.o. jest odpowiedzialny za projektowanie i montaż, a Ventix Serwis za serwis instalacji dla klientów biznesowych, organizacji trzeciego sektora i podmiotów państwowych i samorządowych. Logiczny podział kompetencji oraz unikalna i trafna oferta dla każdego klienta, w połączeniu z profesjonalizmem i rzetelnością realizowanych zleceń oraz aktualną wiedzą i dużym doświadczeniem kadry spółek wchodzących w skład grupy sprawiają, że marka Ventix z roku na rok rośnie w siłę i obsługuje coraz to większą liczbę klientów.

Ventix Serwis – kompleksowy serwis instalacji sanitarnych

Naszym zdaniem, spośród całej Grupy Ventix na szczególną uwagę zasługuje Ventix Serwis. To wydzielona spółka, która specjalizuje się wyłącznie w kompleksowym serwisie instalacji sanitarnych nieruchomości należących do klientów biznesowych (np. wielorodzinnych budynków mieszkalnych, hoteli, centrów handlowych, kin, basenów, biurowców, itd.), podmiotów trzeciego sektora oraz obiektów użyteczności publicznej i służby zdrowia, policji i innych podlegających bezpośrednio władzy samorządowej lub wyższemu szczeblu. Składa się wyłącznie z wysokiej klasy, doświadczonych serwisantów instalacji sanitarnych (w tym w szczególności instalacji wchodzących w skład HVAC-R & I).

Realizuje na terenie całego kraju zlecenia na serwis klimatyzacji, serwis rekuperacji, serwis pomp ciepła i innych instalacji. Krótkie terminy, fachowa ekspertyza aktualnego stanu, szybka i sprawna realizacja oraz atrakcyjne ceny przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów usług to zaledwie kilka spośród wielu atutów Ventix Serwis.

W celu skorzystania z usług serwisowych Ventix Serwis należy skontaktować się z firmą na jeden z kilku dostępnych sposobów:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here