AJB Finance - doradztwo finansowo-prawne i gospodarcze

Doradztwo finansowe i gospodarcze obejmuje zespół różnorodnych działań, które uzupełniają oferty banków, funduszy, zakładów ubezpieczeń i innych instytucji. W naszym kraju, doradztwo rozwija się od niedawna – zaledwie od czasu transformacji ustrojowej. Sytuacja ta pociąga za sobą dwie ważne konsekwencje. Po pierwsze, polski rynek usług finansowych pojawił się z dużym opóźnieniem względem rynków istniejących w innych krajach. Z drugiej strony, polskie firmy świadczące usługi doradztwa finansowego i gospodarczego mogą czerpać z doświadczenia w rozwoju rynku innych państw.

AJB Finance – w trosce o przyszłość twojego przedsiębiorstwa

Wśród obecnych na polskim rynku usług finansowo-prawnych, warto zwrócić uwagę na firmę AJB Finance, zlokalizowaną we Wrocławiu. Trzon działalności AJB Finance stanowi doradztwo w zakresie możliwości kredytowych, leasingu oraz ubezpieczeń, skierowane do przedsiębiorstw różnej wielkości. Ponadto, firma ta pośredniczy w sprzedaży spółek prawa handlowego oraz organizuje szkolenia BHP. Oferowane przez AJB Finance usługi można określić skrótowo jako doradztwo w zakresie know-how.

Oferta doradcza w dziedzinie kredytów skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorstw planujących zakup samochodów dostawczych, osobowych lub ciężarowych, maszyn budowlanych, drogowych lub rolniczych. AJB Finance oferuje sporządzenie szczegółowego biznesplanu, ocenę wykonalności każdego projektu, tworzenie zestawień kredytowych oraz pomoc w doborze optymalnej oferty. Dzięki skorzystaniu z oferty AJB Finance, procedura kredytowa zostaje znacząco uproszczona i przyspieszona. Każdemu kredytobiorcy przypisany zostaje osobisty opiekun, który nadzoruje przebieg procedury finansowej, realizację biznesplanu oraz prowadzenie dokumentacji.

Oferta leasingu skierowana jest do przedsiębiorców, pragnących zaopatrzyć się w maszyny budowlane, drogowe, rolnicze, autobusy lub inne urządzenia bądź pojazdy. AJB Finance nie tylko przygotowuje szczegółową ofertę leasingu, pozwalającą na podjęcie właściwej decyzji; ponadto oferuje konieczne ubezpieczenie na warunkach korzystniejszych niż w przypadku ubezpieczeń oferowanych przez banki lub inne instytucje. Przygotowując ofertę leasingową, klienci AJB Finance mogą również liczyć na szczegółowy harmonogram opłat, obsługę formalno-administracyjną leasingu, rejestrację wybranej maszyny oraz bieżącą pomoc prawno-doradczą.

W zakresie ubezpieczeń, AJB Finance specjalizuje się w obsłudze zarówno firm, jak i osób fizycznych. Dostępne ubezpieczenia dotyczą maszyn (w tym maszyn rolniczych), urządzeń, środków transportu (ciężkiego i lekkiego), osób, firm, nieruchomości i licznych innych. Szczegółowe informacje na temat dostępnych ubezpieczeń znaleźć można na stronie internetowej Ajbfinance.pl.

Warto nadmienić, że AJB Finance to firma z niemal 20-letnim doświadczeniem w branży finansowo-prawnej oraz doradztwie gospodarczym. Dla każdego klienta opracowywany jest indywidualny plan finansowy lub gospodarczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here