Potrzebne pieniądze od zaraz? Wybierz szybką pożyczkę on-line i wypełnij wniosek, a środki będą na twoim koncie nawet tego samego dnia!

Dzisiaj uzyskanie pożyczki nie jest naprawdę żadnym problemem – możemy otrzymać ją zarówno w placówkach bankowych, jak i pozabankowych. Oczywiście, pieniądze możemy dostać również od rodziny czy od znajomych. Skupmy się jednak na ofertach komercyjnych. Gdzie i jak można szybko uzyskać pożyczkę?

W banku i pozabankowo

Po pożyczkę wcale nie musimy udawać się do banku – teraz popularne są także pożyczki pozabankowe, na przykład od Kokos.pl. Takie pożyczki są oferowane zarówno jako chwilówki, czyli na jeden miesiąc, jak i jako pożyczki ratalne, które można zaciągnąć nawet na parę lat.

Pożyczki pozabankowe są dostępne na bardziej atrakcyjnych warunkach niż te bankowe – możemy otrzymać je praktycznie tylko na dowód, bez konieczności dostarczania żadnych dokumentów. W przypadku pożyczek bankowych mogą być one wymagane. Wtedy możemy być poproszeni o przekazanie zaświadczenia od pracodawcy lub innego dokumentu potwierdzającego dochody.

Gdzie pożyczkę dostaniemy najszybciej?

Gdy mamy konto bankowe w banku oferującym pożyczki on-line, a także mamy dobrą zdolność kredytową, to najczęściej pożyczka bankowa przez internet będzie najszybsza. Jeśli jednak nie mamy możliwości jej uzyskania, w takim przypadku o pożyczkę możemy wnioskować w pozabankowych firmach pożyczkowych.

Firma pożyczkowa Kokos.pl oferuje klientom szybkie i wygodne pożyczki on-line na kwotę do 1 500 złotych i na okres do 12 miesięcy. Aby otrzymać środki, nie musimy kompletować pełnej gamy dokumentów – wniosek można złożyć od ręki przez internet. Pieniądze mogą trafić na konto pożyczkobiorcy nawet w ciągu kilku minut od przekazania decyzji o przyznaniu pożyczki.

Uwaga! W przypadku pożyczek on-line często przeprowadza się weryfikację tożsamości przez przelew. Najlepiej wykonać wtedy przelew wewnątrzbankowy, czyli pomiędzy kontami w tym samym banku. W przeciwnym przypadku czas księgowania przelewu może się wydłużyć, co przedłuży także oczekiwanie na pożyczkę. Dokładne informacje na ten temat można znaleźć na stronach firm pożyczkowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here