Pierwsza pożyczka bez odsetek

Życie ludzi kręci się wokół pieniędzy. Czy można zastosować takie stwierdzenie wobec każdego człowieka? Zdecydowanie tak. W końcu by nabyć żywność czy też inne produkty, zawsze trzeba za nie zapłacić. Bez pieniędzy jesteśmy w stanie niewiele zrobić, a nasze życie może stać się pełne kłopotów. Dlatego stała praca i tym samym stałe źródło dochodów, jest dla nas niezwykle istotne. Trzeba jednak przyznać, że nie zawsze udaje nam się utrzymać płynność finansową. W tej sytuacji ratunkiem mogą okazać się dla nas pożyczki online.

Promocyjna pożyczka dla nowych klientów

Jeśli jeszcze nigdy nie korzystaliśmy z usług internetowych pożyczkodawców, wówczas bardzo dobrym rozwiązaniem dla nas może okazać się właśnie pożyczka online. Większość firm pożyczkowych obecnie działających na rynku, posiada w swojej ofercie pożyczkę promocyjną dla pierwszych klientów. Co to jednak w zasadzie oznacza? Pierwsza pożyczka jest udzielana osobom pełnoletnim, które wypełnią minimum formalności. O zasadach jej przyznawania można przeczytać np. tutaj: https://www.lendon.pl/pozyczki-bez-odsetek. Bardzo często w przypadku pożyczek internetowych nie trzeba podawać nawet żadnego źródła swoich dochodów. Wystarczy dokument potwierdzający tożsamość, konto w banku i zweryfikowanie najważniejszych danych. Na tej podstawie przyznawane są pożyczki.

Taka promocyjna pożyczka natomiast nie obejmuje żadnych prowizji ani odsetek. Oznacza to zatem w praktyce, iż jeśli potrzebujemy 1000 złotych i je pożyczymy od takiego internetowego pożyczkodawcy, wówczas musimy zwrócić tylko 1000 złotych. Jest to zatem bardzo dobra promocja, jednak obowiązuje ona jednorazowo. Każda kolejna pożyczka wiąże się już z normalnymi opłatami i warto o tym pamiętać.

Jak znaleźć uczciwą firmą pożyczkową?

Na rynku roi się od firm pożyczkowych. To natomiast sprawia, że bardzo często nie do końca wiemy, z której usług naprawdę warto skorzystać. Tym bardziej, iż obecnie taką promocyjną pierwszą pożyczkę oferuje praktycznie każda. Jeśli zatem chcemy znaleźć rzetelne źródło pożyczki, powinniśmy zweryfikować kilka kwestii.

Każda uczciwa firma musi posiadać podany numer NIP i REGON. Dobrze jest je dokładnie sprawdzić, a także adres jej działalności. Ważna jest również w tym przypadku  listy ostrzeżeń publicznych widoczną na stronie KNF – https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_publiczne. Tam możemy zweryfikować, czy dana firma nie jest już w jakiś sposób „na świeczniku” i czy nie warto jej unikać. Poza tym bardzo dobrym źródłem informacji zawsze są dla nas opinie osób, które miały już okazję korzystać z usług danej firmy. Można je znaleźć na licznych forach. Jeśli zdecydowanie przeważają negatywne, wówczas lepiej nie podejmować pożyczki u takiego pożyczkodawcy, ponieważ możemy nabawić się sporych problemów. Najlepiej jest korzystać z firm zaufanych, cieszących się bardzo dobrą opinią i nie ukrywających żadnych informacji na temat swojej działalności.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAplikacja do faktur
Następny artykułZUS na start

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here