szybki przelew

Wszelkiego typu płatności realizowane online mają mnóstwo zalet i tylko jedną wadę – czas faktycznego dotarcia pieniędzy na wskazane konto bywa zależny od ustalonych sesji rozliczeniowych, co w praktyce oznaczać może naprawdę sporą zwłokę. Ale jest jeden prosty sposób na to, aby Twoje pieniądze trafiły do odbiorcy w ciągu kilku sekund. Jaki?

Czym jest przelew błyskawiczny Express Elixir?

Express Elixir to system przelewów natychmiastowych., Wodróżnieniu od standardowych przelewów, te w systemie Express Elixir realizowane są w czasie liczonym nie w godzinach, ale w sekundach. To jakże przydatne rozwiązanie jest z powodzeniem wykorzystywane już od dłuższego czasu, wielokrotnie udowadniając swoje znaczenie zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw.

Express Elixir to przelew błyskawiczny (pozwala w jednej chwili przesłać pieniądze na dowolne konto), ale też niezwykle prosty do zrealizowania. Zasada wykonywania tego typu przelewu jest identyczna, jak w przypadku przelewów tradycyjnych. Dostęp do niego zyskujesz po zalogowaniu się do systemu bankowości internetowej lub poprzez aplikację mobilną swojego banku. Jedyną różnicą w stosunku do tradycyjnego przelewu jest to, że po wypełnieniu wszelkich niezbędnych danych:

  • numeru konta,
  • danych odbiorcy,
  • kwoty przelewu,

aby skorzystać z przelewu błyskawicznego Express Elixir, musisz zaznaczyć tę właśnie opcję (zwykle jest ona widoczna pod częścią przeznaczoną na dane przelewu). Następnie pozostaje Ci już tylko zaakceptować transakcję i odetchnięcie z ulgą – wybrana przez Ciebie suma znajduje się już na koncie odbiorcy.

Dlaczego warto korzystać z przelewów natychmiastowych Express Elixir?

Powodów, dla których Express Elixir stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce przesyłać swoje pieniądze natychmiast – bez przejmowania się sesjami rozliczeniowymi, jest mnóstwo, do najważniejszych należy jednak zaliczyć:

  • szybkość – cecha kluczowa przelewów natychmiastowych. Express Elixir pozwala na zrealizowanie przelewu w ciągu zaledwie kilku sekund, a sama procedura związana z logowaniem do bankowości internetowej i uzupełnieniem danych również trwa bardzo krótko;
  • dostępność – niezbędna w przypadku tego typu rozwiązania. Z przelewów natychmiastowych Express Elixir możesz skorzystać w dowolnej chwili, ponieważ usługa ta dostępna jest przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku;
  • bezpieczeństwo – wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze, bezpieczeństwo musi stanowić jeden z kluczowych aspektów. Tak jest też w przypadku systemu Express Elixir. Gwarantem bezpieczeństwa pieniędzy przesyłanych za pomocą przelewów natychmiastowych jest KIR, czyli najważniejsza polska instytucja odpowiedzialna za prawidłowy przebieg rozliczeń międzybankowych.

Ważnymi zaletami przelewów błyskawicznych Express Elixir są również wspominana już wygoda oraz łatwość korzystania z tej usługi. Jeśli zaś chodzi o koszty związane z realizacją samego przelewu, to te ustalane są przez każdy bank indywidualnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here